top of page

PREVENTIVNÍ

PÉČE

Vstupní vyšetření u nových pacientů zahrnuje RTG vyšetření, podrobné vyšetření chrupu a přilehlých měkkých tkání a fotografickou dokumentaci. Na základě zjištěných informací a s náležitým přihlédnutím k požadavkům, možnostem a přáním pacienta, vyhotovujeme podrobný terapeutický plán, včetně finančního návrhu. Vše pak probíráme individuálně s pacientem v rámci návštěvy pojmenované – předání plánu a vytvoření plánu návštěv.

 

Poskytujeme a preferujeme systém pravidelných prohlídek pro dospělé, ale i dětské pacienty. Provozujeme automatizovaný systém objednávání pomocí softwaru Xdent.

 

Nabízíme a používáme vyspělé zobrazovací a diagnostické přístroje k pěčlivé kontrole chrupu – 3D panoramatický rentgen Orthophos XG 3SL, dentální mikroskop Seiler Alpha Air professional, lupové zvětšovací brýle, intraorální RTG přístroj Heliodent Plus, intraorální kameru Sirocam F. Při vyšetřování a ošetřování klientů dbáme na maximální úroveň hygienických standardů – jednorázové pomůcky a nástroje, integrovaný systém desinfekce zubních souprav, denní desinfekce a sterilizace koncovek a nástrojů. Pomáhá nám i ultrazvuková čistička Elmasonic S 30 H, sterilizator LINA MB 17.

preventivní péče
bottom of page